Yhteystiedot

Hallitus 2020-2021

Puheenjohtaja Liuska Virpiliuskavirpi49@gmail.com0400 689 140
Varapuheenjohtaja Kiviniemi Marjokiviniemi.marjo1@gmail.com040 822 1178
Sihteeri Tanhua Anne-Marieanne.tanhua@pp.inet.fi040 514 9621

Jäsen

  

Varajäsen

 
Marin Piiku  1. Kiviniemi Sisko 
Tikkanen Kirsi-Maria  2. Palokangas Nina 
Huhtamella Tarja  3. Vuoriaro Kaija 
Arhipoff Tiina  4. Sinitokka Pauliina 
Kiviniemi Marjo  5. Huhtamella Eija 
Vikeväkorva Paula    
Tanhua Anne-Marie    
     
Jäsenasiainhoitaja Marin Piikuritva.marin@pp.inet.fi040 138 4561
Kotisivujen ylläpitäjä Tanhua Jarijari.tanhua@ellappi.fi040 526 5113
JHL liiton hallituksen varajäsen Huhtamella Tarjatarja-huhtamella1@hotmail.com040 725  3554
     

Luottamushenkilöt 2018-2021

    
Pääluottamusmies Liuska Virpiliuskavirpi49@gmail.com0400 689 140
Varapääluottamusmies    
Toimistoala Marin Piikuritva.marin@pp.inet.fi040 138 4561
Sivistystoimi Liuska Virpiliuskavirpi49@gmail.com0400 689 140
Varaluottamusmies Tikkanen Kirsi-Mariakirsimaria.tikkanen@gmail.com040 417 2343
Tekninen Huhtamella Keijokeijohuh@gmail.com0400 207 870
Varaluottamusmies    
Päivähoito Huhtamella Eijaeija.huhtamella@gmail.com0400 982 415
Varaluottamusmies Kiviniemi Marjokiviniemi.marjo1@gmail.com040 822 1178
Ruokapalvelu Taskinen Ruthruth.taskinen@gmail.com040 480 8443
Avainta Vuoriaro Kaijakaija.vuoriaro@gmail.com0400 674 103
Perhepäivähoito Tanhua Anne-Marieanne.tanhua@pp.inet.fi040 514 9621
Vanhus- ja vammaishoito Palokangas Ninahuhtamella_11@hotmail.com040 702 5357

Muut toimijat

    
Opintosihteeri ja koulutiedottaja Tikkanen Kirsi-Mariakirsimaria.tikkanen@gmail.com040 417 2343
Nuorisovastaava Kiviniemi Marjokiviniemi.marjo1@gmail.com040 822 1178
Yhteistyötoimikunnan jäsen Liuska Virpivaralla Kiviniemi Marjo 

Mattojärven mökki

    
Vuokraus, mökki emäntä Liuska Virpi 0400 689 140
Huolto/kunnostus mökki isäntä Huhtamella Keijo 0400 207 870

 

Huvitoimikunta: Vikeväkorva Paula, Kiviniemi Marjo, Arhipoff Tiina ja Palokangas Nina

 

Inarin JHL 674. ry
99800 Ivalo

Yhdistysrekisteritunnus
0818276-9