Yhteystiedot

 Hallitus 2022-2023

Puheenjohtaja Liuska Virpiliuskavirpi49@gmail.com0400 689 140
Varapuheenjohtaja Tanhua Anne-Marieanne.tanhua@pp.inet.fi040 514 9621
Sihteeri Tanhua Anne-Marieanne.tanhua@pp.inet.fi040 514 9621

Jäsen

  

Varajäsen

 
Marin Piiku  1. Palokangas Nina 
Kallioinen Juha  2. Törmänen Soile 
Huhtamella Tarja  3. Kiviniemi Sisko 
Arhipoff Tiina    
Tanhua Anne-Marie    
     
     
     
Jäsenasiainhoitaja Marin Piikuritva.marin@pp.inet.fi040 138 4561
Kotisivujen ylläpitäjä Tanhua Jarijari.tanhua@pp.inet.fi040 526 5113
JHL liiton edustajiston jäsen Huhtamella Tarjatarja-huhtamella1@hotmail.com040 725  3554
     

Luottamushenkilöt 2022-2023

    
Pääluottamusmies Liuska Virpiliuskavirpi49@gmail.com0400 689 140
Toimistoala Marin Piikuritva.marin@pp.inet.fi040 138 4561
Sivistystoimi Liuska Virpiliuskavirpi49@gmail.com0400 689 140
Tekninen Huhtamella Keijokeijohuh@gmail.com0400 207 870
Ruokapalvelu Törmänen Soilesoile.tormanen@hotmail.com040 525 6027
Avainta Kallioinen Juhakallioinenjuha@gmail.com040 724 5832
Perhepäivähoito Tanhua Anne-Marieanne.tanhua@pp.inet.fi040 514 9621
Sosiaali- ja terveysala Palokangas Ninahuhtamella_11@hotmail.com040 702 5357

Päivähoito

 Marjo Kiviniemikiviniemi.marjo1@gmail.com040 822 1178

Muut toimijat

    
Yhteistyötoimikunnan jäsen Liuska Virpi  
     

Mattojärven mökki

    

Vuokraus, mökki emäntä

 Liuska Virpi 0400 689 140
   
Mökki isäntä Tikkanen Kalle 045 651 6470
     
     
     
     

 

Huvitoimikunta: Vikeväkorva Paula,  Arhipoff Tiina ja Huhtamella Tarja

 

Inarin JHL 674. ry
99800 Ivalo

Yhdistysrekisteritunnus
0818276-9